Ağız İçi Botox Uygulamaları

 

Gummy Smile

Kimi insanlar güldüğünde dişetleri çok fazla görünmekte ve bu görünüm estetik olarak rahatsızlık vermektedir. Bu gibi durumlarda burun kanatlarının yan kısmına uygulanan botulinum toxin (miktar hastaya göre ayarlanır) Gülündüğünde dudakların çok fazla yukarı kalkmasını engeller ve diş eti görünmez olur.

Bruksizm (Diş Gıcırdatma)


İnsanlar Çeşitli nedenlerle gece dişlerini sıkmakta veya gıcırdatmak dadırlar. Bu gibi durumlarda gece plağı uygulanır fakat plak gıcırdatmaya engellenir veriler zararı önler.


Çene Kasına ( Mas sefer Kas) Dışarıdan uygulanan botulinum toxin bu bölgede kasları uyutacağından kişi gece dişlerini gıcırdatamaz. İşlem 6-8 ayda bir tekrarlanır.


Estetik Amaçlı Botox ve Yüz Dolgusu


Yüz estetiği bir bütündür. Dişler ile güzel gülüşler yaratılırken destekliyici bu uygulamalar ile öle yüz gençleştirilip Dinamik bir görünüm sağlanmaktadır. Önemli olan iç güzelliğidir o ayrı bi konu…

Kliniğimizde kırışıkları gidermek ve kaşları kaldırmak için botulinum toxin (botox) uygulanmaktadır.

Yaşla birlikte eriyen kollojen ve f briller yüzde zamanla sarkma ve çökmelere neden olur.Hyaluronik asit uygulamaları ile kaybolan dokular yerine konur ve yüz genç,dinamik görünümüne  kavuşur.

Dudak konturu ve dolgunluğu sağlanarak profil kişinin arzu ettiği estetiğe kavuşturulur.
Burun ucu kaldırılarak ve burun üst kısmındaki çukur bölge doldurularak ameliyatsız burun estetiği sağlanır.

Botulinum toxin uygulamaları 6 ayda ,hyaluronik asit uygulamaları 8-10 ayda bir tekrarlanmalıdır.